تاریخچه و پشتوانه نوین هوم

همزمان با رسیدن بهار سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و شروع صد سالی نو ، فروشگاه اینترنتی نوین هوم آغاز به کار کرد. نوین هوم ، با هدف ارتقا سطح کیفیت و رضایت مصرف کنندگان ، تجربه خریدی آسان ، مطمئن و بهینه را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

بکار گیری این امر ممکن نبود مگر با تلفیق مهارت و دانش. مهارت و تجربه ای ۶ ساله در زمینه تجارت الکترونیک و ارتباطی مداوم و صمیمانه با مصرف کنندگان؛ و دانشی نو بر پایه و اساسی حساب شده. جوانگرایی و نیز تخصص گرایی از ویژگی های تیم نوین هوم بوده تا با بهره بردن از خلاقیت و همچنین آموخته ها و دانسته ها، ارائه ای هرچه بهتر در زمینه عرضه محصولات خانگی، داشته باشیم. تیم متخصص، جوان و با انگیزه نوین هوم همواره در تلاشند تا حس خرید خوب و بدون دغدغه ای را برای شما فراهم آورند.

چرا نوین هوم؟

در فروشگاه نوین هوم شما می توانید طیف گسترده ای از وسائل منزل را با کیفیت بالا، قیمت بهینه، خدمات فروش مناسب و  تضمین اصالت کالا تهیه کنید. از کالای خواب گرفته تا انواع و اقسام وسایل و دستگاه های مورد نیاز یک خانه و آشپزخانه. همچنین در جهت احقاق حق مشتریان و رعایت اصول حمایت از مصرف کننده، نوین هوم همواره در تلاش است تا محصولات خود را با پایین ترین قیمت ممکن و بیشترین تخفیف مجاز به دست مصرف کنندگان برساند.

هچنین برای تمامی کالا های خریداری شده ارسال سریع در نظر گرفته شده که زمان تحویل سفارش را در تهران به سه ساعت و در شهرستان ها یک تا سه روز کاری کاهش داده است. پس از تکمیل فرآیند خرید توسط شما و تایید تیم پشتیبانی نوین هوم ، سفارش شما ارسال شده و در کمترین زمان به دست شما خواهد رسید.

پشتیبانی و خدمات فروش

با وجود امکان ثبت اینترنتی و ارتباط از طریق واتساپ و غیره ، کارشناسان بخش فروش نوین هوم همواره آماده اند تا شما را در انتخاب یاری کنند و به شما کمک کنند تا خریدی بهینه و به صرفه داشته باشید و نهایت رضایت از خرید خود را تجربه کنید.

همچنین در صورت بروز هر گونه اخلالی در فرایند خرید ، پرداخت و تحویل کالا شما می توانید با پشتیبانی فروش نوین هوم ارتباط برقرار کرده تا برای رفع مشکل، شما را راهنمایی کنند.

چرا که رضایت شما ، سرمایه ماست.