۱۰ طرح آشپزخانه جدید برای سال ۲۰۲۱

۱۰ طرح آشپزخانه جدید برای سال ۲۰۲۱

دلایل خوبی وجود دارد که مردم دوست دارند آشپزخانه جدید داشته باشند و هر ۱۰ تا ۱۵ سال تغییر دکوراسیون دهند. آشپزخانه ها به طور پیوسته از یک کاربری بودن و مکانی برای انبار به مکانی پویا و مهم در محیط خانه تغییر شکل دادند و اغلب یکی از اولین مکان هایی است که وقتی مهمان ها برای دیدار می آیند دور هم جمع می شوند. روند های رایج به آهستگی اما پیوسته تغییر می کنند ، که به این معنا است که فضاییکه در سال ۲۰۰۶ طراحی و ساخته شده از یک فضای آماده برای سال ۲۰۲۱ کاملا متفاوت احساس خواهد شد. برای این طرح های رایج آشپزخانه جدید که بر کاربری مدرن تمرکز دارد آماده باشید که ساخته شده اند تا ادامه یابند.

۱- آشپزخان های متمرکزتر بر خانواده برای خانه شما

حالا برای اکثریت خانواده ها ، آشپزخانه ها در سال ۲۰۲۱ مکان کانونی اجتماعی خانه است: با این طرح های پر طرفدار تغییر دکوراسیون ، شما باید این حقیقت را تصدیق کرده و در نظر داشته باشید. در بیشتر نمونه ها ، این به معنای گسترش طراحی فضای خوب و افزایش فرصت ها برای تعامل اجتماعی است.به جای اینکه سعی بر این باشد که وسایل شلوغ داخل فضای فشرده باشند، شما باید جایی را که می توانید فضای زندگیتان را داخل وخارج از آشپزخانه بسازید ، در نظر بگیرید . شما هنوز فضای پیشخان کافی برای کارهایی مثل آماده سازی غذا می خواهید اما شما می توانید با فکر کردن درباره طراحی پیشهان های بالایی و جزیره های آشپزخانه بیشتر برای  کاری غیر از غذا مثل انجام تکالیف ، امور اداره یا انتخابهایی برای قراردادن صندلی هایی راحت و سبک آغاز کنید. این مدل رایج به منظور طراحی فضاهایی منعطف تر برای اختصاص زمان بیشتر به خانواده در فضای کاری آشپزخانه است.

۲- رنگ های بی نظیر و سرزنده

بعد از سال ها آشپزخانه های تمام سفید یا بدون رنگ سغید ، رنگ ها تدریجا به آشپزخانه ها برگرشتند.بر خلاف زمینه رنگ های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ ما فکر می کنیم این طرح های رایج خیلی زیبا و ماندگار هستند.با انواع متنوع کابینت شما می توانید از گستره رنگهای نا محدود انتخاب کنید.اخیرا، گزینه های غیر سفید استاندارد تمایل به رنگهای طوسی، آبی یا کرم دارد . زنگ های چوب طبیعی هم هنوز در دسترس است اما اکنون کمتر رایج است.رنگهای چوب با ترکیب انواع رنگهای متنوع موجود است.

صاحب خانه ها هم جنین رنگ هایی پر رنگ برای تجهیزات ، پیشخان های بالایی و طراحی کاشی ها به کار می برند .اگر شما ترجیحا بخواهید محتاط تر باشید ، رنگهایی را برای وسایل می توانید استفاده کنید که به سادگی در طول زمان می تواند تغییر کند.روشن برای دیوارها ، سیستم نور پردازی یا رنگ پس زمینه طرفدار بیشتری دارد. حتی یک گاز بنفش که کمتر گران است تغییر به کابینت آشپزخانه ها خواهد داد.

11-min

۳- طرح های فلزی

شما ممکن است به استفاده از رنگ های فلزی استیل ضد زنگ برای تجهیزات و شیر آلات عادت داشته باشید . شما می توانید به سادگی در مرحله بعد با یک طرح که هم کاربردی و هم به روز است آن کار را انجام دهید . یک گزینه که با باقی طرح رنگ همخوانی دارد، انتخاب کنید و آن را برای رنگ هود ، پس زمینه و … بکاربرید.

در نظر داشته باشید که زمانی که رنگ های براق و فلزی تمایل دارند دست به دست  بچرخند ممکن است آخرین طرح رایج در این سال به حساب نیایند.مس، برنج و استیل اندکی برق می زنند ، اما کل فضا را در برنمی گیرند.

۴- دو رنگ

تا نیمه قرن طرح های مدرن همه تا حدودی متضاد بودند و شما مجبور بودید با این ابهان در گذشته روبرو شوید . برای کار با سیاه و سفید گذشته راحت باشید. در غیر این صورت ، کابینت سیاه یا آبی تیره را که متضاد با بافتهای برنزی و پیشخان سفید کوارتزی است در نظر بگیرید .(همانطور که در تصویر زیر می بینید)

کابینت سیاه به عنوان یک طرح قوی پدیدار می شود ، بخصوص اگر آنرا با پیشخانهای بالایی و پس زمینه روشن تر متعادل کنید. هیچ نیازی به نگرانی درباره هماهنگی آن با کابینتهای جلویی روشن لازم نیست.

22-min

۵- طراحی های باغ

تاب آوری تمرکز عمده برای طراحی داخلی در یک لحظه است ، که اغلب فضای خانه را در کلام برای یک زندگی آرام آماده می کند.نقاشی دستی یا طرح های گل دار رایج بر روی دیوار ها یا کابینت آشپزخانه شما را واقعا بی نظیر می کند. اگر شما می خواهید که چیزی داشته باشید که هر وقت خواستید آنرا تغییر دهید ، به یاد داشته باشید می توانید باغتان را به آشپزخانه بیاورید .نوع آوری در فضای داخلی عمودی باغ به شما این اجازه را می دهد که گیاهان آپارتمانی گل دار یا حتی گیاهان داخل باغ را نگه داری کرده و درست در جاییکه بیش از بیش دوست دارید استفاده کنید.

۶- نمای صنعتی

ایده تبدیل خانه های آجری نشان داده شده به فضای غذاخوری هنوز نسبتا در فضای تجاری رایج است.همچنین شما می توانید آن را در خانه هم داشته باشید.به جای خطوط براق که به نظر روستایی می رسد، هدف زمینه و بافت است . شما چیزی می خواهید که به اندازه کافی سخت باشد که آنرا احساس کنید حتی بدون اینکه آن را لمس کنید.

راه زیر زمینی با آجر یا طرح پس زمینه کاشی سرامیک پر طرفدار کاشی کاری می شود.پیشخانی از  بتن ، چوب ، یا استیل ضد زنگ برای یک سطح که به سادگی و با دوام بکار می رود را اضافه کنید.

33-min

۷- جزیره های غیر منتظره

جزیره های آشپزخانه بسته به اینکه چگونه طراحی می شوند می توانند یک موهبت یا مایه فلاکت باشد. عمده ترین طرح رایج جزیره که بکار می رود سودمند است. زراحی های جزیره آشپزخانه به ارائه مثمر ثمر و شاید ترکیب کارایی کابینت بی نظیر و سازگاری انبار نیاز دارد.

برای مثال ، بعضی از صاحب خانه ها در حال جداسازی کار دوگانه جزیره آشپزخانه بوسیله ایجاد دو جزیره هستند . یک جزیره برای تمیز کردن یا آشپزی کردن فراهم می کنند و دیگری را به عنوان میز آشپزخانه در نظر می گیرند. اگر شما واقعا یک زراحی به روز می خواهید ، ساخت جزیره را به عنوان میز  با پایه ها و همه چیز در نطر بگیرید .

۸- کابینت یکپارچه

از لحاظ تاریخی کابینت اغلب تا حد زیادی تزئینی تر بود،متداول شدن ساده سازی ، به سمت سطوح صاف و یک تعریف – یکپارچه تر بین عناصر کابینت که دیدن آن از فاصله دور مشکل است، ادامه یافت.

کابینتهای جلویی ساده انتخاب رنگی که هماهنگ و در تضاد با کابینتهای بالایی و پس زمینه باشد را ساده تر کرد.کاربرد دستگیره های پنهان ، فاصله هایی برای تمیزکردن آن کابینتهای را مدرن تر کرده است.این به چشمان شما این اجازه را می دهد که از کل کار لذت برده و عناصر طراحی را تاثیر گذارتر ببینید.

44-min

۹- تجهیزات توکار

سال ۲۰۲۱ عمدتا آشپزخانه جدید را به طراحی تجهیزات بیش از حد سوق داد. از یک نظر ، تجهیزات در رنگ های بی نظیری که متنوع هستند و از نظر دیگر وسایلی که به طور یکپارچه داخل آشپزخانه با کارایی زیاد طراحی می شوند.

با آشپزخانه هایی به عنوان مرکز فعالیت صاحب خانه ، شما ممکن است ترجیح می دهید نگاهی به ترکیب درست نوع طراحی تان بیندازید. شما شما تعداد زیادی گزینه های تجهیزاتی که با کابینت حتی داخل آن مناسب است ، خواهید یافت.نتیجه بدون هیج توقفی تمیزی است.کابینت تجهیزات را با هر گونه زیبایی که طراحی شده باشند با انتخاب کابینت شما احازه می کند.

۱۰- نور پردازی پنهان

به منظور همراه شدن با نوع طراحی که تاکنون بیان شد، نور پردازی پنهان پر طرفدارترین مدل برای طراحی در آشپزخانه است . نوع آوری های مینیاتوری سازی در سطح بالا نورهای LED به این معنا است که شما می توانید همه نور پردازی را بدون داشتن تکیه بر لامپهای حبابی که آشپزخانه را مثل استادیوم بیش از حد گرم می کنند نورانی سازید.شدت تاریکی داخل آشپزخانه با نورانی بودن آن قابل تنظیم است و به سادگی کار می کند و به خوبی هر مرحله را که لازم باشد نشان می دهد. نور پردازی زیر کابینت و نور پردازی طاقچه ها به شما این توانایی را می دهد که آنچه را انجام می دهید بدون اینکه اجازه دهید بافت نور برای نمایش از بین برود، ببینید.

ساختن آشپزخانه جدید رویایی شما باید شامل بحث هایی از طرح های پرطرفدار اخیر باشد. بعضی از این طرح های رایج ارزش بالایی دارد و ماندگار می شود ، در حالیکه بعضی در راه ناپدید شدن هستند.با در نظر گرفتن این مفاهیم در تصمیم های طراحی تان ، شما ذهنتان را به سوی گزینه هایی باز می کنید که کمک خواهد کرد تا آشپزخانه برای سال ها به روز به نظر برسد.

بهترین گاز رومیزی

بهترین گاز رومیزی (صفحه ای) ایرانی و خارجی بازار

همه ما این جمله معروف را که آشپزخانه، قلب خانه است، شنیده ایم اما قلب خانه بدون برخی از وسایل ضروری، ضربانش به شماره می افتد. یکی از مهمترین وسایلی که حضور آن در هر آشپزخانه ای الزامی است، اجاق گاز میباشد. با کوچکتر شدن فضای خانه ها و به طبع آن آشپزخانه ها، کم کم اجاق گاز مبله (فردار) جای خود را به اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) داده است.

یکی از مهمترین چالش های خانواده ها این است که بهترین گاز رومیزی (صفحه ای) متناسب با خانه خود را چگونه انتخاب نمایند. اگر شما هم جزء این دسته هستید، بهتر است ما را تا انتهای این مطلب که در آن به بهترین گاز رومیزی (صفحه ای) ایرانی و خارجی موجود در بازار پرداخته میشود، همراهی نمایید.

اجاق گاز رومیزی (صفحه ای)

بهترین گاز رومیزی

گاز رومیزی که به آن صفحه ای نیز گفته میشود، نوعی از اجاق گاز است که حجمی را اشغال نمیکند و بر روی کابینت نصب میشود. گاز رومیزی فضای بسیار زیباتر و مدرن تری را به آشپزخانه شما میبخشد به طوری که در طراحی دکوراسیون های داخلی، دیگر اجاق گاز مبله (فردار) جایی ندارد و از نوع رومیزی استفاده میشود.

انواع اجاق گاز رومیزی (صفحه ای)

امروزه اجاق گازهای رومیزی در ۳ نوع شیشه ای، استیل و شیشه استیل تولید میشوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. برای خرید اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) باید در ابتدا آشنایی مختصری با انواع آن داشته باشید.

اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) شیشه ای

اجاق گازهای رومیزی شیشه ای، از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار هستند و صفحه آنها تمام شیشه است. این شیشه ها نسبت به ضربه و حرارت، مقاومت بسیار بالایی از خود نشان میدهند به طوری که با قرار دادن ظروف سنگین یا ریخته شدن مواد غذایی داغ بر روی آن، هیچ گونه آسیبی از جمله ترک یا شکستگی مشاهده نمیشود و خیال خریداران این نوع گاز رومیزی، میتواند از این لحاظ راحت باشد.

نکته دیگر در مورد اجاق گازهای رومیزی (صفحه ای) شیشه ای این است که تمیز کردن آنها بسیار آسان است و با یک دستمال خیس به سرعت میتوانید لکه های به وجود آمده بر روی آن را تمیز نمایید.

اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) استیل

اجاق گازهای رومیزی استیل به زیبایی نوع شیشه ای آن نیستند اما دوام و استحکام بالاتری نسبت به دیگر انواع گاز رومیزی (صفحه ای) دارند که این موضوع میتواند برای خانه های پر جمعیت که به مراتب بیشتر از خانواده های کم جمعیت از اجاق گاز استفاده میکنند، اهمیت بالاتری داشته باشد.

اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) استیل بر خلاف نوع شیشه ای که هرگونه کثیفی به سرعت نمایان میشود، لکه های روغن و مواد غذایی یا گرد و غبار را دیرتر نشان میدهد و نیازی به هر روز تمیز کردن این نوع گاز رومیزی نیست. البته نکته ای که باید به آن اشاره شود این است که گاز رومیزی استیل اگرچه دیرتر لکه ها را نشان میدهد اما نسبت به گاز رومیزی شیشه ای، سختتر تمیز میشود.

اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) شیشه استیل

اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) شیشه استیل، در حال حاضر محبوب ترین و بهترین گاز رومیزی به شمار میرود. این نوع اجاق گاز رومیزی از ویژگی های دو نوع دیگر برخوردار است و میتواند گزینه ای ایده آل برای خانواده ها به شمار رود. این گاز رومیزی نمای شیشه ای دارد و لبه های آن استیل است که این ویژگی ها تلفیق زیبایی و استحکام را به ارمغان می آورد.

راهنمای خرید بهترین اجاق گاز رومیزی (صفحه ای)

راهنمای خرد بهترین گاز رومیزی

با یک پرس و جو میتوانید بفهمید که در بازار انواع و اقسام اجاق گاز از نوع رومیزی وجود دارد و همین تنوع بالا میتواند سبب سردرگمی افراد برای خرید آن شود. شما برای آنکه بتوانید یک خرید مناسب داشته باشید، باید به نکات مهمی که در خرید اجاق گاز رومیزی نقش دارند، آگاه باشید. به همین دلیل لازم است پیش از پرداختن به بهترین اجاق گاز رومیزی موجود در بازار، به این نکات مهم بپردازیم.

ابعاد

نکته مهمی که باید به آن توجه نمود، همخوانی ابعاد قسمت تعبیه شده برای گاز رومیزی بر روی کابینت و ابعاد خود گاز رومیزی است. معمولا گاز رومیزی در ابعاد استانداردی تولید میشود که میتواند این مشکل را برطرف نماید اما مشاهده شده است که در برخی موارد ابعاد محصول خریداری شده با قسمت تعبیه شده تناسب ندارد.

نکته مهم دیگری که در این باره باید به آن توجه نمود، هماهنگی ابعاد گاز رومیزی با هود نصب شده است تا هود بتواند به درستی کار خود را انجام دهد.

تعداد شعله

یکی دیگر از نکات مهمی که باید پیش از خرید اجاق گاز رومیزی به آن توجه نمایید، تعداد شعله اجاق گاز است. همانطور که میدانید، تعداد شعله اجاق گازهای رومیزی از یک شعله تا ۶ شعله موجود است و انتخاب آنکه شما به چه تعداد شعله در گاز خود احتیاج دارید، کاملا متناسب با تعداد نفرات خانواده و میزان مصرف شما است.

همچنین هنگامی که به تعداد شعله ها توجه میکنید، حتما به فاصله بین شعله ها نیز دقت کنید؛ زیرا باید فاصله میان شعله ها به گونه ای طراحی شده باشد که بتوان قابلمه ها را بر روی شعله ها بدون هیچ گونه مشکلی قرار دهیم.

میزان مصرف انرژی

همواره مصرف بهینه انرژی در وسایل خانه و آشپزخانه، امری حیاتی است که این موضوع میتواند در کاهش هزینه های شما بسیار موثر باشد. در هنگام خرید اجاق گاز صفحه ای به میزان مصرف انرژی گازهای رومیزی دقت شود تا محصولی را خریداری نمایید که هزینه های هنگفتی را برای شما به بار نیاورد.

امکانات مناسب

اگر میخواهید مطمئن شوید گازی را که قصد خرید آن را دارید، در لیست بهترین گاز رومیزی موجود در بازار به شمار میرود، علاوه بر نکات گفته شده، باید به امکانات آن نیز دقت نمایید. برخی از این امکانات عبارتند از:

 • سر شعله های چدنی
 • ولوم های مقاوم در برابر حرارت
 • برخورداری از قفل کودک
 • مجهز به شیشه نشکن و ضد خش
 • برخورداری از ترموکوبل به جهت قطع اتوماتیک جریان گاز پس از خاموش شدن اتفاقی شعله ها
 • تمیز کردن راحت و آسان
 • عمر مفید بالا

برند تولید کننده

تولید کنندگان مشهوری در این زمینه وجود دارند که رضایت مشتریان آنان، نشان دهنده کیفیت بالای محصولاتشان است. برندهایی همچون اخوان، ایلیا استیل، آلتون، بیمکث و …، از بزرگترین تولید کنندگان گاز صفحه ای به شمار میروند و محصولات این برندها میتوانند گزینه های مناسبی برای خرید محسوب شوند.

برندهای مطرح تولید کننده گاز رومیزی معمولا برای جلب رضایت مشتریان خود، از خدمات پس از فروش مناسبی نیز استفاده میکنند و در این صورت خریداران میتوانند بدون دغدغه از محصولات این برندها، محصول مطلوب خود را خریداری نمایند.

بهترین گازهای رومیزی (صفحه ای) ایرانی و خارجی موجود در بازار

بهترین گاز رومیزی خارجی

آلتون

شرکت تولیدی صنعتی آلبا گاز که محصولات خود را با تجاری آلتون به فروش میرساند، یکی دیگر از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی لوازم آشپزخانه است. برند آلتون نامی آشنا برای خانواده هایی است که قصد خرید لوازم آشپزخانه دارند و در برخی موارد انتخاب اول مشتریان محسوب میشود.

برند آلتون برخلاف دیگر تولید کنندگان لوازم آشپزخانه، تمرکز خود را معطوف به انواع اجاق گاز، هود و فر توکار کرده است و محصولات خود را در سطح استانداردهای جهانی تولید و عرضه میکند. گروه تولیدی البا گاز با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و بهره مندی از افراد متخصص، به یکی از برترین تولید کنندگان داخلی پیشرو در نوآوری و کیفیت شناخته میشود.

فروشگاه اینترنتی نوین هوم، یکی از بزرگترین عاملین فروش محصولات آلتون به شمار میرود و تمامی محصولات آلتون همچون انواع اجاق گاز رومیزی و مبله، فر توکار و هود در فروشگاه نوین هوم موجود میباشد. شما میتوانید بهترین محصولات آلتون را با بیشترین تخفیف تنها در نوین هوم بیابید.

اخوان

شاید کمتر کسی وجود داشته باشد که برند اخوان را نشناسد. گروه تولیدی اخوان که سالها است در زمینه تولید وسایل خانه و آشپزخانه فعالیت دارد، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید انواع اجاق گاز از جمله گاز رومیزی در کشور و حتی خاورمیانه محسوب میشود و همواره مردم نسبت به محصولات اخوان، اقبال خوبی از خود نشان داده اند.

محصولات اخوان تمام تائیدیه های استاندارد ایران و اروپا را اخذ نموده است و یکی از برگزیدگان جشنواره قهرمان ملی محسوب میشود. فروشگاه نوین هوم به دلیل ارتباط مستقیم با برترین تولیدکنندگان داخلی از جمله اخوان، محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و بالاترین تخفیف به فروش میرساند.

بیمکث

برند مطرح داخلی دیگری که سراغ آن میرویم، بیمکث است. شرکت ستاره طلایی صنعت با نام تجاری بیمکث، فعالیت خود در زمینه تولید محصولات آشپزخانه را از سال ۱۳۶۰ آغاز نمود و در ۴۰ سال فعالیت خود در این حوزه، امروزه به یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه تبدیل شده است.

بیمکث با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از تجارب مشاوران داخلی و خارجی خود، توانسته است محصولات با کیفیتی درخور شأن ایران و ایرانی تولید نماید. نوین هوم بر اساس سیاست خود، محبوب ترین و بهترین گازهای رومیزی بیمکث را با تخفیف هایی که در هیچ فروشگاهی مشاهده نخواهید کرد، به فروش میرساند.

ایلیا استیل

برند ایلیا استیل شاید همانند دیگر تولیدکنندگان گفته شده، سابقه بالایی نداشته باشد اما این موضوع نمیتواند مانع از قرارگیری گازهای رومیزی این شرکت در لیست بهترین اجاق گازهای رومیزی موجود در بازار گردد. آغاز فعالیت ایلیا استیل از سال ۱۳۸۵ میباشد و در این ۱۵ سال، ایلیا استیل توانسته است با تولید محصولات با کیفیت، اسم و رسمی برای خود دست و پا کند.

گاز رومیزی ایلیا استیل همانند دیگر گازهای رومیزی دیگر برندها، در فروشگاه نوین هوم موجود میباشد و شما میتوانید این نوع گاز رومیزی را با بالاترین تنوع و بهترین قیمت از این فروشگاه آنلاین خریداری نمایید.

استیل البرز

استیل البرز، شرکت خود را از سال ۱۳۷۱ راه اندازی کرده است و در مدت قریب به ۳۰ سال فعالیت در این حوزه، به یکی از قطب های تولید لوازم آشپزخانه در ایران تبدیل شده است. کیفیت بالای محصولات آن سبب شده است تا محصولات آن به ۴۰ کشور جهان صادر شود و بتواند در بازارهای بین المللی، با نمونه های خارجی رقابت نماید.

استیل البرز در داخل کشور نیز محبوبیت بالایی دارد و محصولات آن در خانه ایرانی ها به وفور دیده میشود. این برند در سال های گذشته چندین بار موفق به دریافت جایزه از جشنواره های مختلف شده است.

کن

شاید خیلی از افراد، برند کن را با هودهای آن به خاطر می آورند اما این بی انصافی است که گروه تولیدی کن در لیست تولیدکنندگان بهترین گاز رومیزی جایی نداشته باشد. شرکت کن فعالیت خود را از سال ۱۳۶۳ با تمرکز بر تولید هود آغاز نمود و دیری نپایید که هود های کن مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

پس از استقبال گسترده مردم، این گروه تولیدی اقدام به تولید دیگر لوازم آشپزخانه اعم از انواع اجاق گاز، سینک ظرفشویی، فر توکار و ماکروویو نمود و در حال حاضر یکی از بزرگترین گروه های تولیدی در این زمینه به شمار میرود.

محصولات ایرانی که در این بخش به آنها اشاره شد، در نوع خود بهترین هستند و در بازارهای جهانی مشتریان بسیاری دارند. البته برخی از افراد علاقه مند به خرید محصولات خارجی هستند و این موضوع هیچ مشکلی ندارد ولی در حال حاضر با قیمت سرسام آور دلار، خرید این محصولات که برتری خاصی به محصولات داخلی ندارند، عقلانی به نظر نمیرسد.

برخی از بهترین گازهای رومیزی خارجی عبارتند از:

بوش

شرکت آلمانی بوش، نامی پرآوازه در زمینه محصولات خانه و آشپزخانه محسوب میشود و محصولات برقی آن از جمله ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال، بسیار پرطرفدار هستند. این شرکت آلمانی در زمینه تولید اجاق گاز نیز فعالیت دارد و محصولات بوش در این بخش، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.

دوو

گاز رومیزی خارجی دیگر، گاز رومیزی دوو است. دوو که یک شرکت تولیدی متعلق به کشور کره جنوبی است، محصولات بسیاری در زمینه لوازم آشپزخانه تولید میکند و یکی از بهترین تولیدکنندگان خارجی انواع اجاق گاز از جمله گاز رومیزی به شمار میرود. محصولات این شرکت را میتوانید در فروشگاه های بسیاری پیدا نمایید.

لوفرا

یکی دیگر از برندهای خارجی که گاز رومیزی آن در لیست بهترین گاز رومیزی خارجی موجود در بازار ایران به چشم میخورد، برند ایتالیایی لوفرا است. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع اجاق گاز در ایتالیا به شمار میرود و محصولات با کیفیت آن به بازارهای ایران نیز وارد شده است.

سوالات متداول

بهترین گاز رومیزی ایرانی

گاز رومیزی چی بخرم؟

یکی از سوالات پرتکرار در مورد گاز رومیزی این است که ” گاز رومیزی چی بخرم؟ ” شما با مطالعه این مطلب میتوانید با بهترین گاز رومیزی موجود در بازار آشنا شوید و به پاسخ سوال خود دست پیدا نمایید.

گاز رومیزی چه مارکی خوبه؟

اگر به دنبال برندهای با کیفیت ایرانی میگردید، بهترین گاز رومیزی داخلی را میتوان در محصولات اخوان، آلتون، بیمکث، ایلیا استیل و … پیدا نمود اما اگر محصول خارجی مدنظر شما است، برندهای بوش، لوفرا و دوو میتوانند گزینه بسیار مناسبی به شمار آیند. البته با افزایش قیمت ارز، خرید محصولات خارجی صرفه اقتصادی ندارد.

گاز رومیزی شیشه ای بخرم یا گاز رومیزی استیل؟

این موضوع که گاز رومیزی شیشه ای بخرید یا گاز رومیزی استیل، کاملا به سلیقه و خواسته شما ارتباط دارد. گاز رومیزی شیشه ای زیباتر است و میتواند به آشپزخانه شما جلوه خاصی ببخشد ولی گاز رومیزی استیل از استحکام و دوام بالاتری برخوردار میباشد. البته امروزه بسیاری از نوع گاز رومیزی شیشه استیل استفاده میکنند که هر دو خصوصیات را با هم در اختیار داشته باشند.

خرید اجاق گاز رومیزی (صفحه ای) از نوین هوم

فروشگاه اینترنتی نوین هوم، یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین خرید لوازم خانه و آشپزخانه به شمار میرود که توانسته است بهترین محصولات برندهای مختلف را گردآوری نماید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در این فروشگاه، همواره میتوانید از بالاترین تخفیفات بهره مند شوید و محصولات موردنظر خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

تنوع بالای محصولات موجود در نوین هوم سبب شده است تا مشتریان ما بیشترین حق انتخاب را داشته باشند و بدون نیاز به مراجعه به دیگر فروشگاه ها، محصول موردنیاز خود را در نوین هوم با قیمت مناسب بخرند.در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این گاز رومیزی دارید، میتوانید با کارشناسان نوین هوم تماس حاصل نمایید.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

برای سهولت دسترسی کاربران به کلیه ی شرکت‌های خدمات پس از فروش که محصولات آن‌ها در سایت نوین هوم به فروش می‌رسد می‌توانید از شماره‌های زیر استفاده نمایید.

 

۱.خدمات پس از فروش اخوان

لوگو اخوان

۰۲۱-۷۴۴۲۳۰۰۰

 

۲.خدمات پس از فروش آلتون

لوگو آلتون

۰۲۱-۷۱۳۹۶

 

۳.خدمات پس از فروش ایلیا استیل

لوگو بیمکث

۰۲۱-۷۳۱۹

 

۴.خدمات پس از فروش کن

لوگو کن

۰۲۱-۷۷۱۴۵۰۵۰

۰۲۱-۷۱۵۹

 

۵.خدمات پس از فروش استیل البرز

لوگو استیل البرز

۰۲۱-۴۱۷۷۶

 

۶.خدمات پس از فروش داتیس

لوگو داتیس

۰۲۱-۷۷۲۴۶۷۰۰

 

۷.خدمات پس از فروش KWC

لوگو kwc

۰۲۱-۸۸۲۱۲۹۰۰

 

۸.خدمات پس از فروش شودر

لوگو شودر

۰۲۱-۳۵۱۹

 

۹.خدمات پس از فروش راسان

لوگو راسان

۰۲۱-۱۷۶۴

۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۰۶

 

۱۰.خدمات پس از فروش کاویان

لوگو کاویان

۰۲۱-۲۲۹۴۲۰۵۸

 

۱۱.خدمات پس از فروش البرز روز

لوگو البرز روز

۰۲۱-۳۶۴۲۳۴۰۶

۱۲.خدمات پس از فروش قهرمان

لوگو قهرمان

۰۲۱-۳۳۸۹۵۰۱۰

۱۳.خدمات پس از فروش شایان

لوگو شایان

۰۲۱-۳۶۴۲۶۸۸۰-۴

 

۱۴.خدمات پس از فروش شیبه

لوگو شیبه

۰۲۱-۷۷۳۵۸۳۵۳

 

۱۵.خدمات پس از فروش کلار

لوگو کلار

۰۲۱-۵۶۴۱۸۳۷۲

۰۲۱-۵۶۴۱۸۳۷۱

۰۲۱-۵۶۴۱۹۵۱۰

 

۱۶.خدمات پس از فروش فلاش تانک ایران

لوگو فلاش تانک ایران

۰۲۱-۴۴۵۰۴۹۴۸

 

۱۷.خدمات پس از فروش چینی مروارید

لوگو چینی مروارید

۰۲۱-۸۸۰۴۵۰۵۱

 

۱۸.خدمات پس از فروش چینی کرد

لوگو چینی کرد

۰۲۱-۸۳۵۲۳۳۳۳

 

۱۹.خدمات پس از فروش گلسار

لوگو چینی گلسار

۰۲۱-۲۲۳۸۱۶۷۲ 

۰۲۱-۲۲۳۸۱۶۶۸

۰۲۱-۲۲۳۸۱۶۷۴

۰۲۱-۲۲۳۸۱۶۷۶

۰۲۱-۲۲۳۸۱۶۷۸

۰۲۱-۲۲۳۸۱۶۸۰

 

۲۰.خدمات پس از فروش پارس سرام

لوگو پارس سرام

۰۲۱-۳۶۱۱۵۶۶۸

۰۲۱-۸۸۵۳۸۸۹۱-۳

۰۹۹۲-۱۵۶۲۷۹۵

 

۲۱.خدمات پس از فروش تشک رویا

لوگو تشک رویا

۰۲۱-۷۷۴۴۲۳۴۵

 

۲۲.خدمات پس از فروش تشک خوشخواب

لوگو تشک خوشخواب

۰۲۱-۲۶۲۹۴۷۱۳

 

۲۳.خدمات پس از فروش ایلیا استیل

لوگو ایلیا استیل

۰۲۱-۲۸۱۳۰

آشپزخانه مدرن

آنچه که یک آشپزخانه مدرن نیاز دارد

آنچه که یک آشپزخانه مدرن نیاز دارد

آشپزخانه قلب خانه شماست. نه تنها مکانی است که خانواده شما آنجا آشپزی می کند بلکه جایی است که دور هم جمع می شوند غذا می خورند و معاشرت می کنند.به همین دلیل ، اغلب اولین جایی است که صاحب خانه ها برای طراحی داخلی در نظر می گیرند.پس اینکه چگونه آشپزخانه مدرن و رویای تان را طراحی و تجهیز می کنید مهم است.برای طراحی یک آشپزخانه مدرن هیجان انگیزترین قسمت انتخاب نوع طراحی آشپزخانه است.برای مثال آیا شما طرفدار انواع مدرن آشپزخانه هایی با وسایل استیل هستید یا  به آشپزخانه های کلاسیک با کابینتهایی چوبی و وسایل تو کار علاقمند هستید؟

برای طراحی آشپزخانه مدرن باید موارد مهم زیر را در نظر گرفت:

 • رنگ

  از آنجاییکه آشپزخانه مرکز خانه و شلوغ ترین مکان آن به شمار می رود پس انتخاب رنگ درست در آن برای ایجاد احساس بهتر در خانه بسیار حائز اهمیت است. امروزه نمونه آشپزخانه هایی رنگارنگ در صفحات اجتماعی می بینیم که باعث می شود از طرح های رنگ همیشگی مثل سفید ، استیل و چوب صرفنظر کنیم و به رنگ هایی چون سبز تیره ، آبی آسمانی،آبی تیره و … روی آوریم.اما تصمیم گیری برای رنگ آشپزخانه بیش از هر چیز به اندازه و سایز فضا و وسایل و تجهیزات داخلی آن بستگی دارد.

 • پیشخوان (کانتر)

  انتخاب پیشوخان مناسب یکی از مهم ترینن فاکتورهای طراحی آشپزخانه است. برای انتخاب پیشخوان بهتر است به جواب این سوالات کاربردی فکر کنید. آیا خانواده وعده های غذایی بسیاری را در آشپزخانه می پزد؟ آیا آماده کردن غذاها  در طول هفته بخشی از زندگی شماست؟ آیا نان یا شیرینی می پزید؟ اگر پیشخوان شما صدمه کوچکی ببیند شما را اذیت می کند یا اصلا به آن توجه نخواهید کرد؟هر نوع پیشخوان از نظر سختی و دوام و هم چنین گرما و مقاومت مزایا و معایبی دارد. با توجه به مواردی که گفته شد پیشخوان ها انواع متفاوتی از مرمر گرفته تا کاشی ، گرانیت ،لمینیت ، استیل ضد زنگ و… را در بر می گیرند.

 • کابینت

  تقریبا می توان گفت بیشتر آشپزخانه ها کابینتهای چوبی دارد اما امروزه انواع دیگری از کابینتها نظیر لمینیت، MDF و… در آشپزخانه های مدرن دیده می شوند.این روزها صاحب خانه ها خواستار کابینت‌هایی هستند که از مواد با دوام ساخته می شوند.

دکوراسیون آشپزخانه

امروزه استفاده از جزیره در معماری و دکوراسیون آشپزخانه ها رواج زیادی یافته است.جزیره ها معمولا برای دو هدف به کار می روند،هم فضای اضافه برای پیشخان را فراهم می کنند که برای آماده سازی غذا لازم است و هم فضایی برای دور هم جمع شدن و غذا خوردن ایجاد می کنند.

یکی از مدل های رایج و متداول که به تازگی در آشپزخانه ها باب شده است آشپزخانه های مینیمال است که طبق معماری مینیمال آشپزخانه هایی ساده ، براق و بدون تزئینات و تجملات اضافی هستند.

با توجه به همه موارد گفته شده انتخاب طراحی و دکوراسیون مناسب برای هر آشپزخانه به کاربرد های شخصی ،سبک زندگی و همچنین بودجه بستگی دارد.

 

این مقاله از سایت beautifulhome.com برگرفته شده است.